TwojeKontakty

Kod QR generowany przez V-Card.

 

Dyrekcja i zapewnienie jakości

01_carlo-barich_neu 
Carlo Barich
Tel.: +49 (0) 212 22303-21
barich@dorp.de
 

 

Obsługa terenowa

 
Christoph Frische
Tel.: +49 (0) 212 22303-41
frische@dorp.de
 

 

Przedstawiciel na teren Południowych Niemiec

 
Kurt Knoll
Tel.: +49 (0) 7143 23787
Mobil: +49 (0) 172 8712634
industrieberatung_knoll@gmx.net
 

 

Zbyt taśm stalowych

 
Adelheid Martini
Tel.: +49 (0) 212 22303-34
martini@dorp.de
 
Tobias Milke
Tel.: +49 (0) 212 22303-32
milke@dorp.de

 

 

Zbyt blach, rur, prętów, drutów

 
Svenja Niemeyer
Tel.: +49 (0) 212 22303-31
niemeyer@dorp.de
 
Eveline Wagner
Tel.: +49 (0) 212 22303-50
wagner@dorp.de
01_carlo-barich_neu 
Carlo Barich
Tel.: +49 (0) 212 22303-21
barich@dorp.de
 

 

Księgowość

 
Mariola Bonna
Tel.: +49 (0) 212 22303-40
bonna@dorp.de
 

 

Administracja

 
Lydia Kornas
Tel.: +49 (0) 212 22303-56
kornas@dorp.de
 

 

Logistyka

 
Marius Faber
Tel.: +49 (0) 212 22303-63
faber@dorp.de